Duben 2010

27. // Pátek! Konečně!

30. dubna 2010 v 14:27 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj všichni! Nebo snad říct: Ahoj nikdo?

Dneska se mi docela dařilo... Ve škole jsme sice psali z přírodopisu, ale to byla docela pohodička. Potom jsme psali z češtiny a to taky nebylo nejhorší. Prostě jsem se už při pátku nenechala rozčílit, a ani jsem se rozčilovat neměla v plánu. A ta bývalá nejlepší kámoška se trochu změnila - dneska mi nic nekritizovala... Po škole jsem s ní a s ještě jedním kámošem šla na houpačky a bylo to docela v pohodě. Já totiž nedávám na sobě tolik znát, že jsem naštvaná. A tak dělám, že nic. Já vím, někomu to asi přijde divné, ale pro mě je to to nejlepší řešení. Nač se rozčilovat?

Hmm, a Affíci - vy na mě teda kašlete. Asi udělám kontrolu Affíků... Anebo ne? Asi spíš ne, nezbyl by mi totiž nikdo, kromě Elevanse. Skoro ta jediná tady chodí a za to jí děkuju:) Ještě možná MuMie tady odčas nakoukne. Ale komentáře typu: ,,Pěkné." mě docela nudí.

A teď, předemnou na stole leží dva nadýchané koblížky, tak se do nich pustím. Pa!

Kusovka 4.0

28. dubna 2010 v 17:18 | Kikusza |  Pictures on pieces
kus40

BH - Nejlepší kamarádka (2. část)

27. dubna 2010 v 22:00 | Kikusza
Nevím, jak dál...

Mám brečet? Nebo se smát? Chvíli je mi fajn, chvíli je mi hrozně. A ty fajn chvíle mi kazí má nejlepší kamarádka. Nebo snad bývalá nejlepší kamarádka? Nevím, jak ji označit. Prostě mi kazí každou hezkou chvíli ve škole. Takže ji asi nazvu tou bývalou nejlepší kamarádkou.

Ráno se skvěle obleču, snad na sebe hodím to nejlepší oblečení, co vůbec mám, přijdu sebejistě do školy a jsem šťastná. Ona ale vstane ze židle, rozepne mi mikinu, aby se koukla, co mám za tričko. Ironicky se usměje a řekne, že je pěkné. To mi ale náladu nekazí. Zkazí mi ji za chvíli to, že další přestávku, když jí něco řeknu a společně se zasmějeme se přestane smát jako první. Vždycky to bylo naopak. Pak mě sjede očima odshora dolů a řekne: ,,Prosimtě, nos to, co ti sluší."

Ale co tím myslí? Já nemám moc dobrého oblečení a ona to ví, ale proč se prostě nemůže smířit s tím, co na sobě nosím? Proč nemůže alespoň jeden den vydržet bez toho, aby mě kritizovala?

Nekritizuje mi ale jen oblečení. Kritizuje mě třeba i za to, když se nějak usměju, ale tenhle úsměv mi prostě podle ní nesluší! Co mám dělat? Nevím, co si mám myslet...

Vždy jsme to byly "MY" - nejlepší dvě holky, které se v jednom kuse smály. Chodily jsme spolu do kina, ven, nakupovat, chodily jsme ke mně domů, k ní domů, půjčovaly jsme si věci... To už je ale pryč. Úplně pryč. Už se to nevrátí...

Kusovka 3.9

26. dubna 2010 v 15:08 | Kikusza |  Pictures on pieces
k39

Blue Magic

25. dubna 2010 v 21:00 | Kikusza
Já to prostě musela udělat!

Už mě to menu docela omrzelo, a tak jsem ho předělala. Trvalo mi to asi hodinu, což není moc. Dost jsem se u toho nervovala! xD Chtěla jsem totiž mít rámeček jen kolem stránky, ale když jsem to tak udělala, tak ten rámeček byl i kolem menu a záhlaví! A ještě nesnáším, jak je ten rámeček nalepený na to písmo v menu..x(

Takže jsem se na rámeček vyprdla, myslím, že je to hezké i takhle:) Pište, jestli se vám tenhle design líbí...


26. // Radost po dlouhém smutku

25. dubna 2010 v 10:25 | Kikusza |  Můj deník
Včera byl hodně nabitý den:)

Ráno jsem spala sice jen do půl deváté, což mi nestačí xD Ale o půl desáté jsme vyjeli na výlet do Lichnova. Ze svého bytu tam jezdí moje teta na chalupu. A právě teď to tam se strejdou přestavujou, protože tam chtějí bydlet nastálo. A tak jsme se tam jeli podívat (já, mamka, děda a babička). Cestou jsme se ještě stavili do Globusu, kde byl Leoš Mareš a dělal reklamu na nějaké hrnce či co xD Tak jsme se naobjedvali a jeli jsme dál. U tety jsme byli asi do šesti a cestou domů jsme si zajeli ještě do Ikea. Koupila jsem si jen maličkost - kaktus na okno, protože ta velikonoční tráva už jaksi zežloutla:D

A jelikož jsem na zahradě u tety dost blbla, večer mě pak už hodně bolely nohy. A tak jsem v deset zalehla a spala až do půl desáté ráno xD To je ten správný čas!

Ale dneska už je zase neděle a zítra zase celý týden škola... Ach jo.

Ke$ha - Blah Blah Blah

23. dubna 2010 v 19:18 | Kikusza |  Hudba

Pryč jsou ty časy...

22. dubna 2010 v 14:53 | Kikusza |  Moje básně
Pryč jsou ty časy

Pryč jsou ty časy, kdy jsem ti tolik věřila.
Pryč jsou ty časy, kdy jsem se ti se vším svěřila.

Pryč jsou ty časy, kdy měly jsme se rády.
Teď mě jen pomlováš za mými zády.

Proč ses tak hrozně rychle změnila?
Můj život jsi tím tolik zničila!

Důvěra a pouto přátelství mě drželo pohroadě.
Teď už jen obojí leží na hromadě.

Pryč jsou ty časy, kdy byly jsme spolu.
Pryč jsou ty časy, je čas jít domů.

No coping!

Coulourful Pin

21. dubna 2010 v 21:42 | Kikusza
Ahoj!

Tento design je takový barevnější. Zdá se mi takový barevný, ale přitom smutný. Nevím proč, prostě to tak je xD

A vy Affíci, jste mě dost zklamali. Jediný Affík, který chodí na můj blog je Elevanse. Chodí tady každý den a líbí se mi její způsob komentářů. Například, když jsem tady psala o moji hádce s (bývalou?) nejlepší kamarádkou, tak mi docela dobře poradila. Teď už vím, co mám té kamarádce říct apod:) Díky Elevanse;)

No a jinak, jestli se někdo bude obtěžovat dostavit na můj očividně nudný blog, napište, jestli se vám tenhle design líbí. Pa.

BH - Nejlepší kamarádka (1. část)

21. dubna 2010 v 14:48 | Kikusza
Dneska byl hodně dobrý den, ale zkazila mi to na obědě moje nejlepší kamarádka...

V červnu jedeme na výlet do Komorní Lhotky. Ještě před několika týdny se moje nejlepší kámoška Viki nebavila s těmi, které já nesnáším a se kterými ona chce být na výletě na pokoji. Najednou se s těma dvěma holkama baví. Více než se mnou. Na mě skoro kašle. Pořád na mě jen hledá chyby a ponižuje mě. Ale proč? Vždyť jsem pořád stejná!

25. // Projektový den

20. dubna 2010 v 13:45 | Kikusza |  Můj deník
Ahojka:)

Dnes jsme měli ve škole projektový den. Víte co to je? Je to vlastně den, kdy se neučí. První vyuč. hodinu si losuješ, do které třídy půjdeš. A nikdo ze tvé třídy není tam, kde ty. Prostě se takhle namíchají třídy a spolu pak tvoří nějaký projekt.

Já jsem byla u docela dobré učitelky a ona měla téma policie. Druhou hodinu přišli dva policajti a ukazovali nám jejich zbraně, obušky atd. No a potom jsme se rozdělili po dvojicích a navzájem jsme si dělali vizitky. Já jsem byla s jednou druhačkou, takže můj portrét byl krásný! xD

Za celý den je na projekťáku docela sranda, ale i přesto ho nesnáším! xD Míváte ve vaší škole taky projektové dny?

Kusovka 3.8

17. dubna 2010 v 14:48 | Kikusza |  Pictures on pieces

24. // Nejlepší odpoledne

15. dubna 2010 v 18:41 | Kikusza |  Můj deník
Ahojky lidičky!

Dnes byl super den! Ve škole zase nuda jako vždycky, žejo xD Po škole jsem ale šla k mojí nejlepší kamarádce Viki. Mají velký rodinný dům a ještě větší zahradu. No a se mnou u ní byly ještě kámošky Terka a Kiki. Nejdřív jsme jen hrály vyvolávanou na té "velmi suché trávě", ale pak Viki napadla bláznivá věc: ,,Budeme skákat do bahna!" všechny jsme souhlasily a Viki nám půjčila její staré hadry. Na mě samozřejmě vyšlo to nejhorší - tepláky asi decimetr nad kotníky a retardovská vesta a taky bílá kšiltovka xD Všechny jsme ale vypadaly jak z ústavu!

Kusovka 3.7

14. dubna 2010 v 14:34 | Kikusza |  Pictures on pieces
day dreams

23. // Aprílové kapičky

13. dubna 2010 v 14:49 | Kikusza |  Můj deník
Kapky, kapky, kapky...

A takhle bych mohla dále pokračovat i celý den. Venku prší v jednom kuse a ani v noci se to skoro nezastavilo. No a otázka, na kterou se vás právě zeptám, je dost opožděná xD Ale přesto se ptám: Kdo vás nachytal 1. dubna slovem ,,Apríl!"? Mě nikdo! Dost mě to překvapilo, protože jsem se vždycky nechala napálit a pak jsem byla za debila. Tento rok jsem se ale naštěstí udržela nad vodou :D

Jak se tak dívám, můj design se vůbec nehodí k mému výhledu z okna na kaluže! Ale měnit ho nehodlám... Musím to vydržet ještě alespoň dva týdny a pak se teprve vrhnu na shánění pořádného obrázku:)