Květen 2010

Vtipy na téma... Černý humor

31. května 2010 v 14:20 | Kikusza
Jeden chlap sedí na záchodě a ne a ne si ulevit. V tom slyší z vedlejší kabinky: ,,Prd, žbluňk..." ,,Teda já vám závidím! Já tady sedím už asi hodinu a furt nic." A z kabiny se ozve: ,,Nemáte co, to první bylo do kalhot a to druhé mi spad mobil do záchoda."

Plešatý se posmívá hrbatému: ,,Co máš v tom batohu?"
Hrbatý: ,,Tvůj hřeben!"

36. // News

30. května 2010 v 9:25 | Kikusza |  Můj deník
Čauky lidi:)

Včera jsem měla náročný den xD Byla jsem s mamkou a strejdou u garáže, protože naše auto potřebovalo nový olej. Takže jsme jeli u garáží na rampu. Zatímco strejda a mamka se tam pod autem mučili s tím měněním oleje, já jsem v klídku jen tak čistila skla xD

A dnes jedeme na přehradu. Mamku napadlo, že bychom vzali deku a udělali si tam piknik... Ráno bylo hezky, ale teď už ne. Teď je trochu zamračeno. Takže uvidíme.

Jo a holky xD Poraďte mi - dnes dopoledne jsem si udělala peelingovou masku (nebo jak se to píše), prostě masku co čistí póry. S takovýma těma miniaturníma kuličkama. Mě už totiž štvalo, že mám takový krupkovatý ksicht na některých místech, ale nechci na sebe každý den plácat tunu make-upu. No a to si tu masku mám dávat každý den? Nebo jak to s tím je?

Předem díky za odpověď:)

35. // Abrakadabra...

28. května 2010 v 13:56 | Kikusza |  Můj deník
Ahojky všem:)

Na našešm teploměru je 26°C! Je to dost teploučko na to, že jsme byli zvyklí (aspoň tady na Moravě) na celodenní slejvák.

Věříte v magii? Asi si o mě teď řeknete, že jsem blázen co patří do blázince, ale zdá se mi, že dokážu ovládnout lidskou psychiku:D Věříte v něco? V duchy? V telepatii?

A ještě bych potřebovala odpověď na toto: Dnes jsem jela domů ze školy autobusem z roku asi 1980 xD A když jsem si sedla na rozvrzané sedadlo, po chvíli, když jsem pohla s nohou abych ji ohnula, něco mě do ní píchlo. Do lýtka. Bylo to jako včela nebo co... Ale pak jsem se nenápadně koukla pod sedadlo (dělala jsem, že si upravuju botu), nic jsem tam neviděla. Co to mohlo být? Nemohla tam třeba být nějaká injekce? Nebo včelka? Ale od včelky bych to lýtko měla napuchlé - a já na něm nemám žádnou známku píchnutí...

Prosím, poraďte!

Kusovka 4.6

27. května 2010 v 17:50 | Kikusza |  Pictures on pieces
kus46

Kusovka 4.5

25. května 2010 v 18:48 | Kikusza |  Pictures on pieces
hamster

Výsledky 3. zápisu Affs

24. května 2010 v 21:11 | Kikusza |  Zápisy Affs
Zklamali jste mě. Zapsal se jen jeden Affík. Tohle nachápu. Co je to s vámi? Zápis trval zhruba týden. A ještě byl odkaz v menu!

Přestávám mít na tenhle blog chuť.


Brown Flower

24. května 2010 v 20:59 | Kikusza
Tak jsem to upravila! Nějak mě omrzel ten hranatý tvar stránky, tak jsem to pozměnila:) Je to trošku amatérské, ale já to lépe neumím. Napište mi, prosím, upřímný názor na tento design.

Mrzí mě, že to tady píšu jen pro jednoho člověka. Ne, že bych ho neměla ráda, právě naopak:) Je to Elevanse. Jen ty ses zapsala. Řekni mi, proč mě takhle Affíci zkamali?

34. // Sentiment

22. května 2010 v 13:01 | Kikusza |  Můj deník
Dnes na mě přišel sentiment..:D
Prostě vzpomínky! Byli jsme s mamkou a babičkou v Polsku v Carefouru (mají tam vše levnější! xD) a potom, když jsme babku vezli domů, začala jsem vzpomínat. Ona totiž bydlí v naší staré ulici, kde jsme ještě před dvěma lety bydleli. Úplně jsem se zasnila. Ty dva roky - tak to uteklo.
Vzpomínala jsem, jak jsem chodila ven jako sedmiletá s kamarádem, který si teď o mě myslí, že jsem idiot. A učila jsem se stojku a hvězdu. Úplně mě to vzalo. Chtěla jsem se vrátit do té doby... Vzpoměla jsem si, jak jsem jeden den chtěla jít ven, bylo krásně, ale nikdo nechtěl jít. Všechny jsem otravovala na Skype, ať jdou ven, ale nikdo. Tak jsem šla sama. Seděla jsem tam na prolézačce... Slunce prosvítalo mezi stromy přímo na mě. Kolem mě běhaly úplně cizí děti a bavily se. Jejich smích. Ještě teď ho slyším. Ony tam hrály schovku a jiní zas měli pinkik. Jen já tam seděla sama, úplně sama. Jen se smutkem.

A i přesto, že jsem někdy bývala sama venku a záviděla jiným, jak se baví, bych se chtěla vrátit do doby, kdy mi bylo sedm až osm let... Možná i jako ještě menší, když jsem chodila do školky.

Proč to jen nejde? :(

33. // Sranda a smích

21. května 2010 v 15:41 | Kikusza |  Můj deník
Ahojky všichni!

Jak jste se dnes měli, při pátku? Já suprově. I když jsem měla chvilkama takové ty pubertální nálady...:D

První hodina - přírodopis. Na tenhle předmět máme takového starého dědu v důchodu, protože učitelka odešla na mateřskou. A teď právě probíráme rostliny a z nich jehličnaté stromy. On teda byl asi včera venku, že jo, a otrhal všechny stromy v kraji, aby nám ukázal vzorky jehličnanů. xD Takže tahle hodina byla pohodička.

Další hodina - český jazyk. Bereme jakési větné členy či co. Byl to hnus, ale při pátku jsem se už nenechala rozhodit vůbec ničím.

Třetí hodina - matika. Někdo vyryl mému spolužákovi, co s ním sedím v lavici, jeho jméno na lavici. Mu to samozřejmě vadí. Takže se rozhodl (protože spolužačka, která sedí za námi ve škole není), že nás přestěhuje xD Vzal si věci a sedl si do lavice té nepřítomné spolužačky a pořád za mnou něco breptal, ať si tam sednu taky. Tak jsem vzala věci a sedla jsem si tam. Učitel si toho ani nevšiml, přitom není starý. Asi o padesát let mladší než ten na přírodopis. Všiml si nás až za chvíli, kdy se snažil ten můj "velice moudrý" soused přehodit lavice. Jakože dá naši lavici nepřítomné spolužačce a tu její nám přesune dopředu, kde sedíme. Takže spolužačka, která nic netuší a polehává si doma, bude mít na lavici až přijde do školy vyryté jméno mého spolusedícího xD

To ještě není vše! I když jsem spolusedícímu pomáhala chvíli s hlučným přesouváním (asi o půl metru), učitel se naštval a vzal žákovskou jen jemu. Mě si ani nevšiml! xD Uff...

Kusovka 4.4

19. května 2010 v 20:36 | Kikusza |  Pictures on pieces
momoko

3. zápis Affíků

17. května 2010 v 15:36 | Kikusza |  Zápisy Affs
Je tady neohlášená kontrola Affs! Snad se všichni zapíšete... Nemám vás moc, vlastně mám jen pět Affs. Chtěla bych jich více, jenomže většina blogů je o celebritách a to já nežeru xD


Kusovka 4.3

16. května 2010 v 9:49 | Kikusza |  Pictures on pieces
kus43

Černý mlýn

14. května 2010 v 18:50 | Kikusza |  Moje básně
Tuhle básničku jsem složila ve škole v Dějepise, tak se nedivte, že je divná xD

Černý mlýn

Vzhlížím na černý mlýn,
stojí tam sám, na kopci.
Na svah hází temný stín,
kde potkávám černou ovci.

Ovce pase se klidně,
nerozhlíží se, jen jí...
Když promlouvám k ní vlídně,
rychle se pryč rozpeláší.

Pak znovu jsem na mlýn pohlédla,
zdál se mi teď být blíž.
V okně jsem postavu zahlédla,
strach stoupl o stupeň výš.

Postava ruku z okna vztáhla,
poté mlýn začal zběsile mlít.
Větrná síla temnosti zavládla,
nechtěla jsem už v tomto snu být.

Za chvíli ucítila jsem bolest,
byla tak zlá a krutá.
Myslela jsem, že je snu konec,
byl to ovšem konec života.

Co se to stalo?
Ten mlýn je prokletý!
Kéž by se mi to jen zdálo,
teď v nebi za dalším životem letím...

No coping!

32. // Dotaz

14. května 2010 v 14:16 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj:)

Na svém notebooku už mám konečně net! xD Čekala jsem tak dlouho, vlastně od Vánoc, kdy jsem notebook dostala. Takže, konečně!

Hmmky, hmmky... Taky jste měli včera výpadek? U nás totiž včera internet nejel. Takže jsem nemohla napsat žádný článek:( Ale teď už píšu a chci se vás zeptat: Co vám tady chybí? Co bych měla zlepšit? Změnit? Co zrušit? Moc vás prosím - napište mi do komentářů cokoliv, co vás o mojem blogu napadne nebo co vám vadí.

Moc děkuji za rady:)