Červen 2010

45. // PRÁZDNINY! x)

30. června 2010 v 9:29 | Kikusza |  Můj deník
Konečně! Prázdniny jsou tu! :)

Dnes jsme byli ve škole jen do devíti a to proto, že tento rok jsme neměli žádné rozlučkové blbosti (nebylo to kde pořádat, protože naše škola je v přestavbě). Prostě nám jen dal třídní vysvědčení a šli jsme domů. Samozřejmé kolem toho ještě mluvil něco o průměru třídy, kdo měl nejvíce omluvených hodin a kdo nejméně. Já jsem byla druhá nejméně chybějící :D

Ale prázdniny - brát to jako dobré nebo špatné?
Dobré je na tom to, že dva měsíce nebude škola...
Špatné je na tom to, že se neuvidím celé dva měsíce s kámoškama, protože bydlím daleko od školy...

A moje vízo? Pět dvojek - čeština, matika, dějepis, přírodopis, zeměpis a jinak samé jedničky:) Jen nechápu, jak můžu mít s češtiny dvojku, když v žákajdě mám samé jedničky a taky nechápu, jak můžu mít z fyziky jedničku, když v žákajdě mám samé trojky! xD No, mám v tom trochu zmatek, ale nevadí... x)

A co vy? Jak vám dopadlo vysvědčení? Nějaké trojky? Pište:)

44. // Široko daleko nikoho nevidím

28. června 2010 v 15:37 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj, nikdo...

Jelikož tady není Elevanse, není tady vůbec nikdo. Takže se nebudu moc obtěžovat psát články, když je nikdo nečte. Jen tento a dokonce týdne možná tak jeden až dva.

No, jinak dnes ve škole jsme nedělali zase nic. Nechápu, proč do té školy vůbec ještě chodíme, když tam nic neděláme. Jen se díváme na filmy nebo pouštíme písničky. A dneska jsme se dívali na film Klub sráčů! xD Je to sranda... Měla jsem u toho šílené výbuchy. Viděli jste to už někdo někdy? Nejvíce jsem se smála jak ti dva blbci šli po ulici. Upe ty pohyby... xD 

I když jsme se dívali na ten film, byla to po něm nuda. Jen jsme seděli a kecali a ničem... Ještě že už je ve středu vízo!


43. // Na náměstí

24. června 2010 v 14:04 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj lidičky...:)

Dnes jsme místo školy šli na námestí. Byla tam nějaká soutěž škol - některé děcka z jiných škol skákali přes laťku. Učitel řekl, že máme rozchod. Já jsem šla s kamarádkou a kamarádem nejdříve do restaurace Vanilli. Dala jsem si Tiramisu, mňamka! :) Potom jsme šli jen tak projít drogérku, a potom do pekárny. Kupodivu v té pekárně byly i nanuky a tak jsem si koupila Mrože. O třičtvrtě na dvanáct jsme mohli jít domů... Takže jsem šla za mamkou do práce a o polední pauze se mnou šla do restaurace. Já jsem si dala bramboráček:D

No, tohle byl dnešní den... Docela vpohodě. Lepší, než sedět ve škole...

Poslední věc co vám chci říct, je ta, že jsem zrušila diskuzi. Ptáte se proč? Protože mi to přišlo takové blbé, že zadám nějaké otázky a vy na ně odpovídáte... Prostě to bude lepší takhle. Napište si, co si o tom všem myslíte.

Jen vás prosím, aby ten konentář nezněl ve stylu: ,,Pěkné!"

Soft Flower

23. června 2010 v 20:21 | Kikusza
Ten tmavý design už mě naštval. Úplně mě to omrzelo... Už jsem to nevydržela ani chvíli! Takže nový design je tu! Je takový jemný a něžný... x) Taky vám to tak připadá? Napište:)

A jestli jste si všimli, hodně rubrik jsem smázla. Můj blog teď už bude spíš takový deník a takový... Já nevím jak to popsat xD Prostě si projeďte rubriky a pochopíte..

Kusovka 4.9

23. června 2010 v 14:04 | Kikusza |  Pictures on pieces
sound

42. // Dissappointing

22. června 2010 v 13:56 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj...

Měla jsem dnes tak dobrou náladu! Jenomže pak mi kamarádka řekla, že můj idol má holku... Takže je samozřejmě na nic se dál snažit. Líná huba - holé neštěstí. Jo. Ale proč? Takovou blbku? Proč si vždycky ti nejsladší kluci vyberou ty největší hnusky?

Jinak, už vás nudí tenhle design blogu, že? Mě taky. Ale nechce se mi nic hledat... Nechce se mi už nic! Jsem zklamaná a dokud to nepomine, žádná změna nenastane.

Kvůli dnešku jsem vygumovaná. Bez šance. Ztratila jsem jedinou naději... Takže jestli máte někdo nápad, co udělat, abych na to nemyslela, pište. A jestli máte nápad, co přidat na můj blog, pište.

Měj se, moje jediná naděje...

----------
Diskuze:
Vymyslete si co chcete, už je mi to jedno... ;(

41. // Konečně zase nějaký zážitek

20. června 2010 v 10:00 | Kikusza |  Můj deník
Zdravím vás s notebooku z postele! :P

Včera byl skvělý den! Byla jsem s mamkou, s babičkou a s dědou v Havířově. Byl tam totiž program zvaný "Havířov v květech". Od rána bylo na náměstí postavené pódium a uváděč tam něco mluvil a občas uvedl nějaké lidi, co tam měli vystoupit. No a v jedenáct začal průvod. Jaký? Přece květinový! Všichni lidé se postavily kolem cesty, která byla po celý den pro auta uzavřená. A v průvodu chodili různí koni, kteří za sebou táhli krásné kočáry nazdobené různými květinami, potom nějaké obludky připomínající film Avatar, mažoretky, žongléři... A tak podobně. Ale nejvíce šlo v průvodu dětí ze základních škol a mateřských škol. Průvod trval asi půl nebo třičtvrtě hodiny.

Odpoledne bylo náměstí doslova přeplněné. V pět totiž vystupoval Miro Šmajda. Takže ti důchodci, co byli před Šmajdou na Evu a Vaška, upláchli domů! xD Bylo to asi to nejlepší na celém dni... Byl to rachot přes celé město!

No a nakonec jsem si koupila novou knihu. Jmenuje se "Kočičí holka: Nový začátek". Je to o dívce Katie, která má kočičí geny. Jsou to například takové geny, že když Katie natáhne prsty a zároveň je ohne, vyjedou jí drápky, nebo že když ji někdo sleduje, naježí se ji v určitém místě vlasy. Umí taky vyskočit z místa asi tři metry a vidí v noci. A právě kvůli těmto genům ji pronásleduje jeden chlap. Aby se mu vyhla a zachránila si život, musí změnit identitu. Ta kniha má 360 stran a v nich 66 kapitol. Já jsem zatím u 7. kapitoly xD

----------
Diskuze:
1. Co říkáš na květinový průvod?
2. Byla už jsi někdy na něčem takovém, jako je "Havířov v kětech" ?
3. Zaujala tě popisem kniha, kterou jsem si koupila?
4. Četla už jsi někdy něco takového?

Téma týdne... Smrt

18. června 2010 v 21:51 | Kikusza |  Téma týdne
Smrt je pro některé záchrana, pro jiné zase konec všeho. Někteří lidé věří, že když tady umřou, hned se někde jinde narodí. Někteří zase věří, že se z vás stane po smrti duch. No a jiní věří v to, že po smrti není nic. Jen tma. Já osobně věřím v duchy. Podle mně když zemřu, vystoupí moje duše z těla a obchází své blízké. Věřím, že okolo nás jsou duchové. Možná si řeknete: ,,Patří do blázince!" ale z nikdo mě nepřesvédčí, že tomu tak není.
Smrt může být příčinou čehokoliv. Závažná nemoc, nehoda v autě, utopení, sebevražda, uhoření, vyhladovění, dehydratace... Nebo prostě přirozená smrt stářím. Někdy si myslím, že častěji se zabíjí lidé navzájem, než aby umřeli stářím. Nebo nechápu lidi, co jednou autem do hospody se opít a potom ještě chtějí zavést své kamarády domů. Jenomže potom "prásk" a stane se nehoda - jedna z příčin smrti. Nebo si teenagerská holka řekne, že je tlustá, když váží 35 kilo a začne nejíst. Anorexie - další příčina smrti.
Za většinu si můžeme sami. Ale jediné, za co nemůžeme, je stáří. Každý tam dojdeme... Každý budeme ležet v hrobě. Ale já se smrti nebojím. Po smrti totiž ještě bude žít dál moje duše.
---------
Diskuze:
1. Věříš v posmrtný život jako já?
2. Bojíš se smrti?
3. Znáš někoho, kdo má anorexii nebo je hubený a myslí si o sobě, že je tlustý?

40. // Výlet

17. června 2010 v 15:12 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj všem!

Včera jsem se vrátila z výletu a řeknu vám - bylo to dobrý! xD Teda, až na některé chvilky.

První den, tedy v pondělí, jsme si hned po příjezdu tam postavili stany. Teda - většina z nás. Stavěli jsme za deště xD Odpoledne jsme šli hrát poblíž našeho "kempu" kuželky. Nejdřv mi to nešlo a byla jsem nejhorší ze všech šestnácti děcek, co hrálo, ale nakonec jsem skončila na čtvrtém místě. Večer jsme pak měli diskotéku. Bylo to super! Tančila jsem totiž ploužáka s mojim vysněným.. x) A za celou čtyřhodinovou diskošku mi to bohatě stačilo. Byla jsem úplně zhypnotizovaná, protože on mě sám vyzval k tanci!

V úterý jsme spali asi do půl jedenácté, protože včerejší diskotéka byla skoro do jedné. Kolem jedné odpoledne jsme šli všichni na oběd. Dali jsme si pizzu velkou asi metr krát metr (přes půlku stolu) a potom sme šli na koupák. Teda - nevím, jestli to byl koupák, když to byl jeden venkovní bazén xD Ale já jsem do bazénu nešla, protože na koupání byla zima a voda byla ještě ke všemu studená.

Poslední den ve středu jsme se vychrápali do desíti a pak jsme balili stany. Nakonec jsme šli na hodinu na kuželky a potom, kolem druhé až třetí hodiny jsme odjeli domů...

----------
Diskuze:
1. Byla jsi ted někdy na výletě s vaší třídou?
2. Hraješ bowling nebo kuželky?
3. Už jsi někdy stanovala?
4. Co říkáš na náš výlet?

39. // Menší zmatek...

13. června 2010 v 10:20 | Kikusza |  Můj deník
Menší zmatek? Ano...
V pondělí jedeme s třídou na výlet. Jsme tam do středy. Z toho plyne co? Že tady od pondělí do středy nebudu... Ale vám je to stejně jedno. Elevanse tady už taky nechodí tak často jako dříve. Jasně, chápu, každý máme nějaké starosti a nemáme pořád čas. V pořádku. Nic se neděje. Jen mě štve, že tři s mých pěti Affs mají pozastavené blogy. Takže tady skoro nikdo nechodí.

No a proto tady na ty tři dny nic nepřednastavím. Schválně. Abyste věděli, jak je to "skvělé".
No a tím zmatkem jsem myslela tohle - protože už zítra jedu na ten výlet, mamka už zmatkuje, že nemůže nic najít! A já na ni: ,,Mami, zbalím se až odpoledne. Ty nic nehledej... Sbalím se sama, proboha..." Jenomže mamka to očividně nechápe, co myslím tím "sama". Mami, je mi třináct, nejsem blbá!


Bleskovka 0.6

10. června 2010 v 20:33 | Kikusza

Vysvědčení

1. Co myslíš, budou tví rodiče spokojeni s vysvědčením?
2. Kupují ti někdy rodiče něco za vysvědčení?
3. Těšíš se na prázdniny? Pojedeš někam s rodinou/s kamarády?
4. Máš už naplánované něco, co bys za vysvědčení chtěla? xD
5. Co na diplomek?

Diplomek dostanou všichni, co se zůčastní bleskovky do soboty, 12. 6

38. // Horko k udušení

8. června 2010 v 15:36 | Kikusza |  Můj deník
Ahoj lidi... Uffky... Taky je vám horko? Dnes je hrozně teplo. Na teploměru je 31 stupňů a i v bytě je to k udušení. A to jsem byla ve škole v žabkách a kraťasech.

Přemýšlím o nějaké nové soutěži jako je SONB, SONK, a podobně. Neměli byste nějaký návrh? Chtěla bych tu něco v tom smyslu uspořádat, ale zatím mě napadlo jen SONK - soutěž o nejhezčí květinu. Taky by se na blogu měla objevit za nedlouho nějaká bleskovka nebo rychlovka. Už alespoň měsíc tady nic takového nebylo...

A dnešek? Sranda! xD Poslední hodinu jsme měli volitelný předmět - domácnost. A protože máme na tenhle předmět tu nejlepší učitelku na škole hráli jsme takovou šílenou hru. Nevím jak se jmenuje, myslím, že něco jako "Film" nebo "Konkurz". Popíšu vám ji; Cílem hry je, aby dva lidi (režiséři filmu) uhodli, co za "magoři" přišli na jejich konkurz na film. Takže ti dva režiséři šli za dveře, aby neslyšeli, jak se domlouváme. Učitelka nám všem domluvila, co kdo bude. Potom jsme ty dva lidi zavolali zpátky. A oni se museli každého na něco zeptat a podle jeho reakce zjistit jeho povahu. Já jsem měla povahu, že když s někým mluvím, musím pořád na někoho jiného šahat xD A kamarádka měla, že když někdo řekne slovo "No..." tak se musí nějak rozčílit. Kamarádka po mojí pravici zas měla povahu, že se nesmí nikomu podívat do očí. Mě uhodli lehce xD A moje dvě kámošky taky...:D

Ta hra je docela sranda, zkuste si ji někdy zahrát. Ale musí vás být více, jinak je to na nic xD
Poslední věc: Zavedla jsem diskuzi. Pod každým článkem odteď bude diskuze. Zavedla jsem ji proto, že někteří lidi neví, co by k článku napsali. Takže pod článkem budou odteď různé otázky vztahující se k článku. Všichni nemusí odpovídat, je to jen k ulehčení přemýšlení, co okomentovat... xD

-----------
Diskuze:
• Znáš nějakou soutěž, jako je SONB, SONZ apod.? Chtěla bys tady něco takového?
• Máte ve škole volitelné předměty?
• Co říkáš na hru?
• Co říkáš na nově zavedenou diskuzi?

Vtipy na téma... Nesmysly

7. června 2010 v 20:23 | Kikusza
Dveře si povídají:
,,Nemůžem si stěžovat, vždy máme kliku!"


Jde takhle James Bond po poušti a potká velblouda. A tak říká: ,,Já jsem Bond, James Bond!" A velbloud mu odpoví: ,,No a já jsem bloud, velbloud!"